Jak przelać pieniądze ze skarbonki na konto główne lub promocyjne?

Telefony komórkowe są bardzo przydatnymi urządzeniami, które możemy używać niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Aktualnie najpopularniejsze są smartfony, które posiadają dodatkowe funkcje i rozbudowane aplikacje. Dzięki nim możemy wyszukiwać potrzebne nam informacje, sprawdzić stan swojego konta, czy też instalować coraz to nowsze propozycje. Smartfony stworzone są także po to, aby oddawać się rozrywce w przeróżnej formie. Obecnie możemy zainstalować wciągającą grę, odtwarzać muzykę z dowolnej strony internetowej, czy też przeglądać ulubione witryny w formie aplikacji. Przy zakupie nowego telefonu musimy pamiętać także o wyborze oferty danej sieci. Do wyboru mamy dwie propozycje, czyli opcja na kartę lub na abonament. Starter zakupimy w wielu sklepach i salonach, dzięki czemu zyskamy dostęp do nowych funkcji. Od tej pory będziemy mogli korzystać z wiadomości, a także w każdej chwili skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Sieć Orange już kilkanaście lat temu zaczęła się rozwijać i zyskiwać coraz to większą popularność. Obecnie w Polsce znajdziemy miliony użytkowników, którzy korzystają z jej usług. Dodatkowe funkcje i promocje sprawiają, że każdy może wybrać dla siebie dowolną ofertę, a także zakupić najpotrzebniejsze pomoce. Możemy także aktywować dodatkowe usługi, które przyniosą nam jakieś korzyści. Jedną z propozycji jest tak zwana skarbonka, dzięki której możemy zyskać dodatkowe pieniądze za każde doładowanie konta. Po czasie, gdy uzbieramy jakąś sumę to możemy wykorzystać ją w dowolny sposób. Jak przelać pieniądze ze skarbonki? Najprościej zrobimy to na stronie internetowej, gdzie należy wyszukać usługę on-line, a następnie wybrać kwotę, którą przelejemy na nasze konto główne lub promocyjne. Możemy również skorzystać z możliwości sms-owej. Wystarczy w treści wpisać GLOWNE X pod numer 8048, gdzie X oznacza kwotę, którą chcemy przelać. Podobną czynność wykonamy, gdy chcemy, aby środki znalazły się na koncie promocyjnym. W tej sytuacji w treści musimy wpisać PROMO X i wysłać pod ten sam numer. Pamiętajmy, że środki możemy wypłacać od pięciu złotych wzwyż. Ostatnia opcja, która może nas interesować to wydanie uzbieranej kwoty na smsy, rozmowy lub pakiet internetowy. W tej sytuacji musimy wysłać wiadomość o treści ROZMOWY X pod numer 8048. W każdym przypadku numer jest taki sam, jednak musimy pamiętać o tym, żeby wpisać odpowiednią treść, która będzie zgodna z naszymi zamiarami. W każdym momencie możemy także sprawdzić ile środków udało nam się zgromadzić już w skarbonce. Wystarczy wysłać sms’a o treści ILE pod numer 848. Dzięki temu szybko dostaniemy informację, dzięki której dowiemy się, czy możemy już w jakiś sposób wykorzystać nasze środki.
Wszystkie przelewy, aktywacje usług czy też anulowanie dodatkowych funkcji możemy wykonywać za pomocą strony on-line. Na telefon ściągniemy także aplikację, dzięki której skorzystamy z wielu ułatwień, a także szybko dowiemy się ile środków jest aktualnie na naszym koncie. Warto korzystać z prostych rozwiązań, dzięki którym zaoszczędzimy czas i sprawdzimy najpotrzebniejsze funkcje w telefonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here