Jak zaprojektować etui od zera

Nowoczesne techniki poligraficzne zapewniają możliwość wykonywania kolorowych nadruków na różnorodnych materiałach, w tym na przedmiotach codziennego użytku, takich jak pokrowce do telefonu. Jeśli chcesz, by Twój telefon wyróżniał się na tle innych urządzeń, zaprojektuj etui od podstaw, zdobiąc jego powierzchnię w preferowany przez siebie sposób. Możesz wykorzystać do tego celu gotowe grafiki lub samodzielnie wykonane fotografie.

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem przy samodzielnym projektowaniu case jest wybór firmy, która wykona nadruk. Najlepiej wybrać taki podmiot, który zapewnia możliwość skorzystania z prostego w obsłudze, internetowego kreatora etui. Narzędzie pozwala wybrać schemat, zgodnie z którym na powierzchnie etui zostaną nadrukowane interesujące nas zdjęcia. Kreator wyposażony jest również w inne przydatne funkcje, dzięki którym samodzielnie stworzony projekt jest jeszcze bardziej indywidualny, lepiej dopasowany do preferencji każdego użytkownika. Krok drugi to wybór odpowiedniego pokrowca. Wybierz model dopasowany do używanego przez Ciebie telefonu. Krok trzeci to wskazanie określonego schematu. Czwarty to wybór zdjęć lub grafik z dostępnego katalogu i ich umiejscowienie w wybranych miejscach pokrowca. Krok piąty to ewentualne uzupełnienie nadruku krótkim tekstem. Krok ostatni to sprawdzenie projektu i jego akceptacja. Jeśli chcesz, by pokrowiec był całkowicie niepowtarzalny, zaprojektuj etui z wykorzystaniem fotografii prywatnych.

Wybór schematu i zdjęć

Kluczowym elementem przy projektowaniu etui jest wybór schematu odpowiedzialnego za układ fotografii, jakie mamy zamiar wykorzystać do zdobienia powierzchni pokrowca. Na ogół możemy wybierać spośród kilku różnych schematów graficznych. Najprostszy wybór to ozdobienie powierzchni etui pojedynczą, odpowiednio wyskalowaną fotografią. Użytkownik może również zdecydować się na stworzenie mozaiki z dwóch lub większej liczby zdjęć, zgodnie z wybranym schematem. Zdjęcia mogą mieć różne rozmiary i kształty. Zawsze są odpowiednio skalowane, dzięki czemu nie tracą na jakości. Zaprojektuj etui z jednego zdjęcia lub kilku zdjęć, tworząc niepowtarzalny pokrowiec na dowolnego rodzaju okazję.

Samodzielne zaprojektowanie pokrowca do telefonu jest bardzo łatwe, zwłaszcza jeśli użyty do tego celu kreator jest narządzeniem prostym w obsłudze, zapewniającym możliwość tworzenia dalece spersonalizowanych projektów. Przygotowanie etui ze zdjęcia, z pomocą internetowego kreatora, nie powinno zająć więcej niż kilka minut i to nawet w przypadku osoby, która korzysta z takiego narzędzia pierwszy raz w życiu.

Artykuł powstał we współpracy z https://caseroom.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here