Konturowanie ust kwasem hialuronowym. Podkreśl rysunek swoich ust

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na spełnienie marzeń o pięknie wyglądających ustach. Poza ich powiększaniem bardzo popularną procedurą jest konturowanie ust kwasem hialuronowym. Kiedy warto zdecydować się na konturowanie? Jakie są efekty zabiegu?

Czym jest konturowanie ust kwasem hialuronowym?

Konturowanie ust polega na korekcie konturu ust i ogólnej poprawie ich wyglądu. Kontur ust z czasem ulega zatarciu, za co odpowiedzialny jest ubytek kwasu hialuronowego. To naturalny związek występujący w tkankach skóry odpowiedzialny za ich nawilżenie i elastyczność.

Poprzez zabieg jak konturowanie ust kwasem hialuronowym można nadać im atrakcyjny wygląd – usta są lepiej zarysowane, uwydatnione, nawilżone i ujędrnione. W zależności od dawki kwasu hialuronowego usta można również powiększyć, zniwelować ich asymetrię.

Obecnie konturowanie ust jest bardzo popularną procedurą. Osobom chcącym wykonać korygowanie, powiększanie ust Katowice również dają taką możliwość.

Konturowanie ust: zabieg krok po kroku

Zabieg poprzedzony jest konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej, który wykonuje zabieg. Ustala się oczekiwany efekt i wyklucza się przeciwwskazania. Konturowanie ust kwasem hialuronowym jest prowadzone w znieczuleniu miejscowym, aby wyeliminować ból.

Podczas zabiegu lekarz wstrzykuje odpowiednią dawkę kwasu hialuronowego w usta. Przez kilka dni po jego podaniu w okolicy zabiegowej mogą utrzymywać się objawy jak obrzęki, krwiaki, siniaki.

Efekty zabiegu konturowania ust kwasem hialuronowym

Rezultaty można zobaczyć od razu po wykonaniu konturowania ust, ale ostateczny efekt zauważalny jest po około 2 tygodniach.

Usta utrzymują atrakcyjny wygląd nawet do około 6-12 miesięcy. Potem zabieg można powtórzyć.

Wypełnianie ust Katowice – gdzie wykonać zabieg?

Procedura jest dostępna tylko w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Kobietom chcącym skorzystać z zabiegów jak konturowanie, powiększanie ust Katowice oferują usługi najlepszych specjalistów w regionie.

Profesjonalne wypełnianie ust Katowice – skorzystanie z zabiegu w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej pozwala na uzyskanie znakomitego efektu i uniknięcie niebezpiecznych skutków ubocznych, które mogą pojawić się po procedurze wykonanej przez niewykwalifikowaną osobę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here