Nadeszła moda na przedłużanie rzęs! Sprawdź, co musisz wiedzieć o tym zabiegu!

Przedłużanie rzęs stało się niezwykle modnym zabiegiem upiększającym, który coraz więcej Polek stosuje. Nie ma się co dziwić, pozwala on zapomnieć na długo o tuszu i zalotce oraz gwarantuje nieskazitelne spojrzenie o każdej porze dnia i nocy. Co warto wiedzieć o tym zabiegu, aby w pełni korzystać z jego zalet?

Miejsce wykonania zabiegu

Niezwykle ważnym jest miejsce wykonania zabiegu. Dzisiaj w sieci możemy znaleźć wiele ofert na przedłużanie rzęs we Wrocławiu. Niestety te od pojedynczych kosmetyczek powinny budzić wątpliwości, ponieważ wykonanie takiego zabiegu wymaga precyzji, doświadczenia i miesięcy praktyk. Warto zatem udać się do profesjonalnego salonu, który zagwarantuje nam bezpieczeństwo i perfekcję wykonania zabiegu.

W salonie również nie obawiaj się zapytać o certyfikat czy inny dokument potwierdzający przebycie adekwatnego kursu na przedłużanie rzęs daną metodą. Rozróżnia się kilka technik dla tego zabiegu, o czym więcej przeczytasz w innym poradniku na stronie http://www.wizjatv.pl/poznaj-najpopularniejsze-metody-przedluzania-rzes-i-wybierz-najlepsza-dla-siebie/. Warto więc pamiętać, że osoba, która przeszła kurs na metodę 1:1, nie koniecznie będzie wiedziała jak dokleić rzęsy metodą 4D czy 6D. Choć zabiegi te są z wierzchu bardzo do siebie podobne, to jednak wymagają zupełnie innej analizy. Aby więc efekt był oszałamiający, a nie druzgocący, poddaj się zabiegowi w sprawdzonym i doświadczonym salonie.

Czas wykonania zabiegu

Zabieg przedłużania rzęs można wykonać w zasadzie o dowolnej porze roku. Choć można wnioskować, że wykonanie go w upalnym lecie może przyprawiać o pewien dyskomfort, ponieważ po zabiegu nie wolno dopuścić by rzęsy miały jakikolwiek kontakt z wodą przez najbliższe 48 godzin. A gdy z nieba leje się żar, będzie to nieco problematyczne. Niemniej jednak jeśli wiesz, że uda Ci się przetrwać ten czas, spokojnie możesz wykonać zabieg w dogodnym terminie.

Ważne jest także, aby na zabieg umówić się w takim dniu, kiedy będziesz mogła cierpliwie odczekać kilka godzin. Czas trwania zabiegu to średnio 1,5-3 godzin. Jeśli Twój grafik na ten dzień będzie zbyt ciasny, lepiej przełóż zabieg na wolniejszą datę. W końcu to czas tylko dla Ciebie, kiedy będziesz mogła w pełni się zrelaksować, przyjmując wygodną, leżącą pozycję, wsłuchując się w relaksacyjne dźwięki.

Czy zabieg jest bolesny?

To bardzo częste pytanie, które nie wiadomo skąd się narodziło, wszak zabieg w ogóle nie jest bolesny, nie przyprawia o żaden dyskomfort, a wręcz przeciwnie pozwala w pełni się zrelaksować i odprężyć. Wiele kobiet wręcz nie może doczekać się chwili, kiedy uda się na uzupełnienie rzęs, choć zabieg uzupełniający trwa o połowę krócej.

Reasumując, zabieg przedłużania rzęs ma wiele plusów, wręcz same zalety, pod warunkiem, że zostanie przeprowadzony profesjonalnie, bezpiecznie i z należytą starannością!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here