Odkrywamy sekrety feromonów

Feromony to substancje, które dla wielu osób owiane są tajemnicą, nierzadko nawet przepisuje się im właściwości mistyczne. Inni natomiast uważają, że to sekret ich powodzenia oraz pewności siebie. Czym tak naprawdę są feromony dla kobiet i mężczyzn oraz jak działają?

Czym są tajemnicze feromony?

Co ciekawe, feromony nie mają nic wspólnego z magią – ich działanie to po prostu czysta biologia. Specjaliści w USA dowiedli istnienia bezzapachowych feromonów już w latach 80 XX wieku. Jak pokazują badania, są one wytwarzane w niedużych ilościach, zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Co więcej, mają one wpływ na wiele aspektów życia każdego człowieka – na przykład na dobór partnera czy poziom komunikacji i to nie tylko w sprawach intymnych, ale też jeśli chodzi o pracę, sprawy domowe, czy zabawę.

Feromony – w czym tkwi ich sekret?

Jest wiele czynników, które sprawiają, że inni odbierają nas pozytywnie – na przykład odpowiedni ubiór, postawa, fryzura czy makijaż. Jednak badania naukowe pokazują, że to zapach dla wielu osób jest bardziej istotny niż to, co widzimy. Niestety w dzisiejszych czasach nasz tryb życia tłumi naturalne substancje, które są wytwarzane przez mężczyzn i kobiety. Przyjmowanie tabletek lub leków, stosowanie środków zapachowych, częste kąpiele – to wszystko tłumi feromony, które i tak wytwarzane są w niedużych ilościach.

Zaawansowanie technologiczne sprawiło jednak, że udało się uzyskać syntetyczne bezwonne feromony, które działają tak samo, jak te wytwarzane przez ludzi. Po użyciu feromonów zapachowych lub bezwonnych staje się widoczne, jak bardzo potrafią one odmienić nasze życie. Niesamowite jest to, że dzięki używaniu tych produktów możemy zmienić pierwsze wrażenie, jakie wywieramy na innych. Jak zauważono, dzięki perfumom z feromonami stajemy się bardziej atrakcyjni, pewni siebie oraz przyjaźni.

Czym się kierować przy wyborze feromonów?

W ofertach wielu sklepów znajdziemy różne produkty – nierzadko dostępne w zadziwiająco niskich cenach. Warto jednak stawiać jedynie na sprawdzone i skuteczne środki, które przyniosą nam zadowalające efekty. Często bardzo tanie produkty nie zawierają w swoim składzie niemal wcale feromonów lub ich stężenie jest tak niskie, że nie dostrzeżemy ich pozytywnego działania. Warto pamiętać, ze sam proces syntezy feromonów nie jest tani – są one wytwarzane w laboratoriach w wyniku długich i zaawansowanych procesów.

Dlatego, jeżeli chcemy postawić na skuteczne feromony, warto wybrać sprawdzony sklep, który cieszy się pozytywną opinią. Przykładem tutaj może być https://lareina24.pl.

Jakie feromony są najlepsze?

Poszczególne feromony znacząco się od siebie różnią – na przykład stopniem stężenia substancji albo ich proporcjami. Nierzadko różne produkty wpływają w inny sposób na podświadomość drugiego człowieka. Dlatego warto dobierać feromony dopasowane do swoich potrzeb. Jakie są najczęściej polecane propozycje?

Pherostrong – to niezwykle skuteczne feromony dla mężczyzn i kobiet. Ich działanie spowodowane jest wysokim stężeniem substancji aktywnych. Mogą one występować jako klasyczna propozycja dla kobiet, posiadając w swoim składzie Estratetraenol oraz Kopuline. Feromony te naturalnie wydzielane są w okresie płodnym u kobiet. U mężczyzn pod ich wpływem podnosi się poziom testosteronu. Kobiety zyskują więc na atrakcyjności i czują się pewnie siebie. Natomiast Pherostrong w wersji męskiej posiadają w swoim składzie androstenon i inne jego pochodne, które silnie oddziałują na kobiety. Dzięki ich stosowaniu mężczyzna cieszy się większym zainteresowaniem ze strony kobiet oraz poprawia się jego otwartość i swoboda.

Sexual Attracion – to feromony z subtelną nutą zapachową, która wzmacnia ich działanie. Rekomendowane są kobietom i mężczyznom, którzy pragną być bardziej pewni siebie oraz budzić pożądanie u płci przeciwnej. Kobietom dodają seksapilu i wzmagają erotyzm, natomiast u mężczyzn ułatwiają nawiązywanie kontaktów oraz potęgują zdolności przywódcze. Zawierają one w swoim składzie takie feromony jak: Alfa Androstenol, Beta-Androstenol czy Estratetraenol. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here