Pomysł na prezent na Dzień Babci

Każdego roku na Dzień Babci i Dziadka poszukujemy oryginalnego prezentu, który wywoła uśmiech na twarzach naszych kochanych Dziadków. Większość osób starszych sugeruje, że liczy się pamięć, a doświadczenie życiowe nauczyło cieszyć się ze wszystkiego i doceniać gest. Wielu seniorów uwielbia mimo wszystko prezenty praktyczne, z których mogą szczęśliwie korzystać na co dzień.

Kubek z napisem – wymyśl napis!

Kubek z napisem dla każdego z dziadków z osobna to także świetny pomysł, jeśli z jakichś względów nie możemy pozwolić sobie na zestaw porcelanowy lub wiemy, że dziadkowie mają swój ukochany, z którego niezmiennie korzystają. Kubeczek, używany na co dzień, a nie od święta będzie praktycznym i chwytającym za serce pomysłem na prezent, który każdego dnia będzie przypominał naszym Dziadkom jak wiele miejsca zajmują w naszych sercach. Spersonalizowany napis w dowolnym miejscu (nawet na dnie kubka!), może być niezwykłą niespodzianką. Możemy podczas wyboru napisu popisać się niemałą dozą kreatywności. Dla osób zajętych i takich, które wolą „bezpieczne” rozwiązania znajdą się także kubki z napisami gotowymi. Napisy na dnie będą świetne dla osób ceniących minimalizm i subtelne wyrazy miłości czy wdzięczności.

Zestaw porcelanowy – pomysły na napisy spersonalizowane

Zalety porcelany, takie jak: trwałość i śliczny wygląd są osobom w sędziwym wieku dobrze znane. Z tego powodu szczególnie docenią prezent w postaci zestawu porcelanowego. Zestaw możemy wybrać gotowy lub skomponować samodzielnie. To jeszcze nie wszystko! W ofercie sklepu internetowego nadzwyczajnie.pl mamy możliwość zaprojektowania na porcelanie napisów własnego autorstwa w dowolnym miejscu na porcelanie. W ten sposób możemy wyrazić uczucia względem bliskich w najbardziej odpowiedni i rozpoznawalny dla nich sposób! Możemy na przykład:

  • Upamiętnić na każdej filiżance jakiś szczególny moment, jaki przeżyliśmy z dziadkami, za który pragniemy im podziękować. Ich wielkie zdumienie i radość gwarantowana.
  • Kolejny pomysłem jest wypisanie na każdej filiżance imienia innego wnuka – świetny pomysł jak wraz z innymi wnukami umówić się na elegancki i niesamowity prezent na Dzień Babci lub Dzień Dziadka!
  • Jeśli wolimy skromniejszą wersję możemy także na każdej lub tylko na dzbanuszki wypisać jakiś tekst z podziękowaniami, np. „Dla kochanej Babci i Dziadka”. Taki sposób wyrażania wdzięczności i sposób na podziękowanie nie pozwoli o sobie długo zapomnieć!

Dziadkowie, częstokroć niezwykle dumni ze swoich wnuków, ilekroć zaproszą znajomych na filiżankę herbaty będą mieli doskonałą okazję do chwalenia wnucząt i pochwalenia się niebanalnym prezentem. Sprawi im to radość na długie lata.

Porcelanowy prezent

Inną propozycją są samodzielnie skompletowane zestawy, w skład których mogą wchodzić m.in.: śliczne mleczniki (dzbanuszek do nalewania mleka), miski, dzbanki czy cukiernice. Skomponowanie własnego kompletu na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka sprawi wiele radości zarówno nam, jak i naszym Dziadkom!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here