Rick and Morty. Animacja dla dorosłych

Przygody Ricka i Mortiego są znane na całym świecie. Animacja zdobyła wiele nagród i jest oceniana na jedną z najlepszych produkcji, jeżeli chodzi o animacje stworzone dla dorosłych. Mocny humor połączony często z bardzo ciężkimi scenami sprawia, że jest to produkcja, które może zaskoczyć i daje na pewno sporo emocji. To piękne, że animacja obecnie jest stawiana na tej samej półce co film aktorski. Po prostu jest to inne źródło przekazania danych wrażeń. Często będą to skrajne emocje. Jest to produkcja, która potrafi dostarczyć każde z nich. Jednak najczęściej będzie to po prostu śmiech. Rick and Morty to komedia, która spełnia swoja zadanie w stu procentach. Zabawa przy tym serialu jest gwarantowana. Każdy odcinek jest oddzielną historią, która przenosi nas często w różne zakątki kosmosu i inne wymiary. Szalony naukowiec Rick, oraz jego wnuk Morty muszą zmagać się z wieloma przeszkodami podczas swoich różnych przygód. Tutaj fabuła i pomysły twórców czasami mogą nas lekko dziwić, ale zawsze jest to coś interesującego co przykuwa uwagę.

Mocny humor

Serial na pewno nie zalicza się do tych, które ogląda się wraz z dziadkami na wigilii. Jest to produkcja, która jest pełna różnego rodzaju związanych z polityką, czy też praktycznie z każdą dziedziną życia człowieka. Humor jest tutaj mocny, ale w obecnych czasach raczej nikogo nie dziwi. Jest to produkcja, która pomimo swojej mocy w tym temacie – nie razi widza i seans jest przyjemny. Każdy oczywiście ma inne gusta, ale jak widać po różnych recenzjach humor jest tutaj bardzo mocnym plusem całej serii.

Dubbing i postaci

Rick and Morty to też genialne dialogi, oraz dubbing połączony z dobrze napisanymi postaciami, w tym temacie wszystko się zgadza. Każda historia jest tutaj pokazana w bardzo dosadny sposób. Jest to atut. Odcinki lecą nam bardzo szybko. Nawet nie zauważymy jak minie nam cały sezon. To bardzo dobry znak. Jest to serial, który bez problemu można ponownie oglądać. Żarty nadal śmieszą i często zauważymy coś co wydało nam się nieistotne podczas wcześniejszych seansów. Tak na prawdę nie ma rzeczy, do której można się tutaj przyczepić. Jeżeli ktoś lubi tego typu klimaty to będzie na pewno zadowolony po maratonie Ricka i Mortiego. Jest to kawał dobrego serialu, który na szczęście będzie z nami jeszcze bardzo długo. Recenzje mówią same za siebie. Wszyscy są zgodni co do jakość tego serialu.

Ciekawe informacje w temacie szeroko pojętej technologii można znaleźć na stronie https://techpolska.pl/, która pozwala nam na odkrywanie jej różnych odmian. https://techpolska.pl/ to strona warta odwiedzenia, każdy fan tego tematu będzie zadowolony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here