skrzyniopalety

Składowanie towaru może okazać się łatwe i szybkie, pod warunkiem, że dobrze wyposażymy magazyn. Skrzyniopalety składane cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem i są często wykorzystywane przez przedsiębiorców. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Rodzaje skrzyniopalet

Skrzyniopalety mają za zadanie chronić towar przed uszkodzeniami, są dostępne w wielu wariantach, dlatego bez problemu można dopasować je do swoich potrzeb i wymagań. Składają się z podstawy, która może być dwu- lub czterowjazdowa. Zazwyczaj mają one wymiary standardowych europalet, chociaż można zdecydować się na złożenie indywidualnego zamówienia, wówczas każda skrzyniopaleta wymiary będzie ściśle dopasowana do naszych potrzeb. Skrzyniopalety składane pozwalają nie tylko na składowanie, ale także na przenoszenie towaru przez specjalistyczne urządzenia typu wózki widłowe. Decydując się na takie rozwiązanie, można mieć pewność co do tego, że magazyn będzie działał sprawnie. Można wyróżnić skrzyniopalety wykonane z plastiku, drewna oraz metalu. Od tych drugich powoli się odchodzi, gdyż nie są zbyt trwałe, ani praktyczne. Dużo lepszym rozwiązaniem jest skrzyniopaleta wymiary wykonana z tworzywa sztucznego, która posłuży przez długie lata.

Innym ciekawym rozwiązaniem są kisteny plastikowe, które także są niezwykle praktyczne i wielofunkcyjne, wykonane z dbałością o detale. One zapewniają długoletnie użytkowanie i sprawną pracę magazynu.

Kisteny plastikowe i skrzyniopalety to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym magazynie. Stawiając na wyposażenie wysokiej jakości, bez wątpienia będziemy mogli cieszyć się praktycznie urządzonego magazynu.

Skrzyniopalety składają się z podstawy dwu- lub czerowjazdowej. Mogą być wykonywane na indywidualne zamówienie i dostosowanie do wymaganych przez klienta parametrów. Wysoka jakość wyrobów drewnianych, atrakcyjne ceny i terminowość to główne zalety tej firmy. Oferowane przez nich skrzyniopalety są wykonane przez pracowników posiadających doświadczenie w tej dziedzinie, co przekłada się na wielofunkcyjność i długoletnie użytkowanie udostępnionych produktów. Dodatkową zaletą produktów jest posiadanie certyfikatu fitosanitarnego, umożliwiającego eksport do krajów poza Unią Europejską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here