styl boho

Styl boho jest uwielbiany przez masę ludzi na całym świecie. Styl ten jest bardzo powszechny. Znajdziemy go nie tylko w wystroju wnętrz, ale również w ubiorze czy nawet w motywie na ślubach. Czym charakteryzuje się styl boho w wystroju wnętrz? Jak sprawić, że urządzone mieszkanie będzie miało w sobie ten właśnie styl? Na co zwrócić uwagę? 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/styl-boho/

Styl boho – czym jest?

Co to jest styl boho? Przede wszystkim boho to jest to kolor, a konkretniej wiele kolorów. Wielokolorowość stylu boho może kojarzyć nam się może z hipisami czy latami 60. Bardzo łatwo jest osiągnąć go w sowim mieszkaniu. W tym stylu nie musimy kierować się idealnie dopasowanymi kolorami. Mamy czerwoną kanapę i chcemy do niej dokupić zielony dywan? Czemu nie!

Jak urządzić mieszkanie w stylu boho?

Mieszkanie w stylu boho, do urządzenia jest z reguły bardzo proste. Na początek najlepiej jest zacząć od bazy, czyli od pomieszczenia, które chcemy podrasować. Styl boho nie oznacza wielkich rewolucji i nie wymaga od nas całkowitej zmiany mebli, czy też koloru ścian. Pozwoli nam to z pewnością zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Jeżeli chodzi o meble i wykorzystanie pustej przestrzeni nie masz się czym przejmować!  Wiele portali, aż pęka od mebli, czy dekoracji do domu, które możemy zakupić w niskich kosztach, czasami zdarza się nawet, że za darmo. Meble z drugiej ręki dobrze jest odnowić. Za pomocą farby kredowej czy specjalnej do drewna możemy zdziałać cuda.

Dodatki w stylu boho

Kluczowym elementem w stylu boho są dodatki. Wiele z nich możemy wykonać samodzielnie lub wykorzystać to co już mamy pod ręką. Kolorowe dywany czy poduszki nadadzą życia naszej przestrzeni. Dodatkowo poszewki na poduszki możemy wykonać sami przy pomocy waty i kawałka materiału. Efekty będą niesamowite!

Zobacz też: http://www.genotype.pl/dekoracje-do-domu-diy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here