Tipli - sprawdzony sposób zarabiania przez kupowanie online

Kolejny raz boli Cię głowa od nadmiaru wydatków? Zastanawiasz się, jak zaoszczędzić nie tracąc przy tym na jakości zakupionych produktów? Przedstawiamy cashback – fenomen, który obrócił świat zakupów do góry nogami. Dowiedz się, jak to działa i zacznij zarabiać kupując!

Cashback – czym właściwie jest?

Cashback to pojęcie, które pochodzi z języka angielskiego i oznacza zwrot pieniędzy za dokonane zakupy. Początkowo był zarezerwowany wyłącznie dla sektora bankowości i stanowił dodatkowy bonus za wykonanie określonej ilości transakcji kartą płatniczą czy opłatę rachunków za pomocą danego konta bankowego. Dziś cashback to nie tylko usługa dedykowana bankom. To przede wszystkim synonim stałego bonusu, który można otrzymać podczas zakupów. Taka możliwość dostępna jest dzięki serwisom cashbackowym, które nagradzają swoich użytkowników za każde zakupy bez konieczności posiadania konta w konkretnym banku.

Cashback – jak to właściwie działa?

Za każde dokonane zakupy swojego użytkownika serwis cashbackowy otrzymuje prowizję, którą później dzieli się z kupującym. W zamian za to prowadzi dla sprzedawcy pełen pakiet usług reklamowych, dzięki czemu sklep nie traci pieniędzy na dodatkowe działania promujące markę. W ten sposób ogranicza koszty, a jednocześnie prowadzi program lojalnościowy w postaci cashbacku. To idealna symbioza, która opłaca się każdej ze stron. Nic więc dziwnego, że robi coraz większą furorę w sieci i zyskuje coraz więcej fanów. Dla klienta z kolei to możliwość jeszcze tańszych zakupów i jeszcze wyższych oszczędności.

Tipli.pl – prosto, szybko i beż żadnych opłat

Na polskim rynku działa coraz więcej serwisów cashbackowych, które prześcigają się z coraz to lepszą ofertą dla swoich użytkowników. Jednak dziś zdecydowanie na wyróżnienie zasługuje Tipli,  które oferuje swoim klientom zwroty sięgające nawet 25% wartości zamówienia, ogromny wybór sklepów – ponad 800 marek oraz niezawodną Obsługę Klienta. W ofercie serwisu znajdują się takie giganty jak AliExpress, EURO AGD czy Notino. Rejestracja na Tipli jest darmowa i zajmuje dosłownie kilka sekund. Konto można założyć za pomocą adresu e-mail lub konta na Facebooku. Aby złożyć zamówienie wystarczy zalogować się na Tipli, wybrać sklep, w którym chce się skorzystać z oferty i odwiedzić go klikając przycisk Kup teraz. Zamówienie składa się już bezpośrednio na stronie sklepu, a zwrot pojawi się na Tipli w ciągu 48 godzin od chwili zakupu. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można przelewać na swoje konto bankowe już od 1 grosza bez żadnych dodatkowych opłat.

Tipli

Tipli – oszczędzanie na pierwszym miejscu

Tipli pozwala oszczędzać nie tylko podczas internetowych zakupów. Znaleźć tam można także bogata ofertę limitowanych zniżkek do najpopularniejszych sklepów w Polsce i na świecie, poznać tajniki zakupów na AliExpress czy dowiedzieć się, jak kupować bezpiecznie i nie dać się oszustom. Dodatkowo, aby jeszcze bardziej umilić internetowe zakupy swoim użytkownikom, serwis regularnie organizuje konkursy z nagrodami oraz oferuje dodatkowe bonusy za polecenie strony znajomym. 

To jednak jeszcze nie wszystko! Na Tipli o każdej porze dnia i nocy można przeglądać gazetki promocyjne najpopularniejszych sklepów w Polsce i oszczędzać podczas każdej wizyty w supermarkecie. Planowanie wydatków z pewnością ułatwi Kaufland gazetka, a jeśli wybierasz się po nieco mniejsze zakupy, koniecznie sprawdź, jakie promocje kryje Dino gazetka i zapełnij lodówkę po brzegi nie nadwyrężając domowego budżetu. 

zarabianie przez kupowanie online

Jak widać zarabianie przez kupowanie online jest bardzo proste i nie wymaga spełniania żadnych skomplikowanych warunków. Dzięki stałej zniżce w postaci cashbacku pieniądze niemal same wpadają na konto i pozwalają na zakupy nowej pary butów, wakacje w ciepłych krajach czy wyjście do restauracji bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Nie zwlekaj, załóż konto na stronie serwisu cashbackowego już dzisiaj i oszczędzaj pieniądze bez wysiłku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here