Restauracja brazylijska

Restauracja Rodizio De Brazil mieści się w centrum Poznania, odznacza się wyjątkowym wystrojem, zatrudnia wykwalifikowany i uśmiechnięty personel, a także gwarantuje niezwykłe przeżycia. Oprócz przepysznego typowo brazylijskiego menu, każdy wieczór zapewnia masę wrażeń i emocji. Brazylijskie show, gorące rytmy i południowoamerykańska atmosfera sprawia, że każdy gość czuje się tu wyjątkowo.

Restauracja brazylijska to świetny wybór na spotkanie ze znajomymi, udaną randkę, czy też rodzinne wyjście. Rozbudowane menu składa się z kilku rodzajów najwyższej jakości grillowanych mięs oraz warzyw podawanych przez profesjonalnych Gauchos. Rodizio De Brazil nie tylko zaspokoi gusta osób starszych, lokal oferuje specjalną ofertę dla dzieci, która rozpieści ich podniebienie i zapewni udane wyjście z rodzicami.

Czego można spodziewać się po restauracji Rodizio De Brazil?

Rodizio De Brazil bez problemu znajdziemy na mapie Poznania, lokal mieści się w samym centrum ul. Dominikańska, dzięki temu z łatwością trafią do niego mieszkańcy miasta, jak również turyści. Przy samych drzwiach możemy liczyć na gorące powitanie, kelnerzy hucznie witają gości i wypytują o ich potrzeby. Spokojnie znajdą tutaj miejsce single, pary, grupki znajomych i całe rodziny. Po dotarciu do stolika, wszyscy otrzymują karty menu i mogą liczyć na natychmiastowe podanie napitków.

Menu brazylijskie

Restauracja brazylijska Rodizio De Brazil zatrudnia wyszkolonych i przemiłych kelnerów, którzy wyjątkowo dbają o każdego gościa. Pary z pewnością ucieszą się z przytulnych stolików dla dwojga oraz ekskluzywnego menu. Grupy znajomych i rodziny w tym miejscu będą mogli zasiąść przy jednym stole i wybrać rozmaite posiłki odpowiadające dla każdego np. bar sałatkowy i Rodizio składające się z szeregu świeżo grillowanych i przygotowywanych specjałów. Ponadto najmłodsi goście mogą tutaj liczyć na wsparcie oraz ważne udogodnienia, które pozwolą im spokojnie spożyć posiłek oraz zagwarantują udaną zabawę. Rodizio De Brazil oprócz znakomitych kucharzy i sprytnych kelnerów oferuje mistrzowskie napitki przyrządzane przez wszechstronnych barmanów. Restauracja brazylijska kusi wykwintnym brazylijskim drinkiem o smaku caipirinhi, szerokim menu składającym się z obszernej karty win, koktajli, shotów, napojów zimnych i gorących. Od poniedziałku do piątku w godzinach 15-18 każdy z gości może skorzystać z happy hours – wszystkie cocktaile za połowę ceny.

Muzyka, atmosfera i brazylijskie show

Restauracja brazylijska Rodizio De Brazil to nie tylko znakomite posiłki i finezyjne napoje, to również odprężająca południowoamerykańska muzyka i swobodny klimat. Każdy wyjątkowy wieczór finalizuje Brazilian Show, czyli pokaz tańców w latynoskich rytmach. Wszyscy goście będący na kolacji mają okazję zabawić się przy karnawałowej muzyce i zobaczyć, jak tańczą profesjonalni tancerze z Brazylii. Przystojni Latynosi na pewno sprawią przyjemność paniom, zaś gorące Latynoskie tancerki rozgrzeją każdego mężczyznę.

Rodizio De Brazil to restauracja brazylijska na wysokim poziomie, która jest otwarta na gości i dba o każdy detal. Pozwala zasmakować specyficznej kuchni typu churrascaria, zapewnia świetne drinki i napoje, a także gwarantuje południowoamerykańską atmosferę. Ponadto umożliwia gościom internetową rezerwację – rodiziodebrazil.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here