Co wyróżnia sklep wędkarski fishingstore.pl?

0
4244

Zapewne każdy z nas zna pasjonatów rybołówstwa, a być może sami nimi jesteście? Na szczęście w dzisiejszych czasach na potrzeby miłośników łowienia ryb wychodzą nam specjalistyczne sklepy. Sklepy, które fachową wiedzą oraz rzetelnym doradztwem pomogą nam dokonać odpowiedniego wyboru dostosowanego do naszych preferencji, oraz upodobań. Niezależnie, czy pragniemy zrobić komuś prezent, jesteśmy już wytrawnymi specjalistami, czy dopiero uczymy się jak poprawnie łowić ryby. 

Intuicyjna witryna 

Sklep wędkarski fishingstore.pl oferuje na swojej stronie internetowej szeroki asortyment produktów. Począwszy od akcesoriów do łowienia takich jak chociażby wędki, kołowrotki, czy podbieraki po echosondy, odzież i wiele innych produktów niezbędnych w pasji połowu ryb. W podstronach możemy znaleźć takie kategorie jak strefa wyprzedaży, nowości, spinning, czy wędkarstwo podlodowe. Oczywiście są to nieliczne przykłady bogatego asortymentu, jaki oferuje sklep wędkarski fishingstore.pl. 

Sklep wędkarski fishingstore.pl to również przejrzysta i intuicyjna witryna. Ładny, przyjazny dla oka design umożliwia nam bezproblemowe poruszanie się na stronie, na której znajdziemy wiele przydatnych akcesoriów w tym karty podarunkowe. Należy nadmienić, że partnerami sklepu są m.in. tacy producenci jak Garmin, Barkley, BKK, Ringers, Shimano, Traper oraz wiele innych cenionych w świecie marek. 

Tworzymy z pasji do wędkarstwa 

Sklep wędkarski fishingstore.pl to przede wszystkim miejsce stworzone z pasji do wędkarstwa. Z uwagi na świadomość potrzeb klientów tysiące produktów jest dostępnych od ręki. Ponadto, zamówienia złożone do godziny 13:00 realizowane są tego samego dnia (w dni robocze). Co więcej, do każdego zamówienia otrzymamy dodatkowo gratis. 

Na firmowym blogu możemy znaleźć cenne informacje, które bezsprzecznie zainteresują każdego miłośnika wędkarstwa. We wpisach omawiane są takie kwestie jak, chociażby relacje z zawodów, czy zagadnienia z zakresu połowów. Wszystko opatrzone oczywiście dodatkowym materiałem fotograficznym. 

Ponadto sklep wędkarski fishingstore.pl oferuje program lojalnościowy dla zarejestrowanych użytkowników, dzięki czemu można nabyć produkty za punkty zebrane podczas zakupów, dodawania opinii o produkcie, czy zapisania się  newslettera umożliwiającego śledzenie nowości, promocji oraz innych akcji sklepu. Sklep wędkarski fishingstore.pl jest zatem przestrzenią stworzona dla ludzi z pasją lub tych szukających prezentu dla miłośników wyjątkowego hobby, jakim jest wędkarstwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here