Zegarek z funkcjami sportowymi

Zachowanie dobrego zdrowia oraz atrakcyjnego wyglądu wymaga od nas większej lub mniejszej aktywności fizycznej. Aktywność ta może przybierać różne formy. Jedni preferują długie spacery lub bieganie po lesie, inni wybierają sesje treningowe na siłowni, basenie lub sali tanecznej, a pozostali chętnie uprawiają sporty grupowe. Ruch odpręża nas i pozwala zapomnieć o troskach dnia codziennego. Aby skutecznie realizować założenia treningu, warto kontrolować jego wyniki za pomocą zegarka sportowego.

Zegarek sportowy w wersji eleganckiej

Zegarek Garmin Vivoactive to przykład tego, że sportowy zegarek może mieć niezwykłą funkcjonalność oraz ponadczasowy wygląd. Okrągłej czarno-srebrnej kopercie zegarka towarzyszy czarny elegancki pasek. Dane wyświetlane są w systemie LCD. We wnętrzu znajduje się mechanizm kwarcowy.

Vivoactive to jeden z najlepiej sprzedawanych zegarków tego amerykańskiego producenta. Łączy w sobie wiele funkcji, które przydają się zarówno podczas uprawiania sportów, jak i w trakcie wykonywania obowiązków dnia codziennego. Garmin załadował do niego ponad 15 fabrycznych aplikacji GPS i do aktywności sportowych wykonywanych we wnętrzu pomieszczeń (na przykład: do jogi, pływania). Co istotne, zegarek monitoruje poziom sprawności na podstawie pułapu tlenowego, zarządza danymi w kwestii szacowanego wieku sprawnościowego oraz analizuje, jak użytkownik radzi sobie ze stresem.

Poza tym urządzenie Garmin Vivoactive posiada funkcję Garmin Pay, która umożliwia wykonywanie płatności za pomocą zegarka. Dzięki takiej opcji, wychodząc na trening, nie musimy zabierać ze sobą portfela. Wrażenie na użytkownikach robi także dotykowy ekran i możliwość jego personalizacji za pomocą bezpłatnych tarczy, aplikacji i widżetów.

Zegarek sportowy w wersji casualowej

Przykładem zegarka o typowym sportowym wyglądzie jest Suunto Ambit3 Peak. Ten nowoczesny czasomierz pochodzi od fińskiego producenta, który specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości sprzętu dedykowanemu uprawianiu różnych dyscyplin sportu.

Ten model Suunto zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Zegarek wykonano z przyjemnego w noszeniu antyalergicznego tworzywa w kolorze czarnym. Serce zegarka stanowi mechanizm kwarcowy. Okrągła koperta wykonana została z tworzywa i stali szlachetnej. Urządzenie posiada wyświetlacz matrycowy. Zegarek jest odporny na uszkodzenia oraz działanie negatywnych warunków atmosferycznych. Jego wodoszczelność wynosi 10ATM-100m.

Ten inteligentny zegarek zawiera w sobie szereg funkcjonalności, które umożliwiają monitorowanie i analizowanie osiąganych wyników. Ambit3 wyróżnia się precyzyjnym system GPS, który dokładnie wskazuje trasę i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa.

Sprzedawca funkcjonalnych zegarków, które robią wrażenie na użytkowniku

Przedstawione wyżej zegarki to modele, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród ich użytkowników. Jednak sklep Otozegarki.pl posiada w ofercie wiele innych atrakcyjnych propozycji, które przypadną go gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

W katalogu produktów znaleźć można ponad 10000 produktów o różnej funkcjonalności, kolorystyce i cenie. Co ciekawe, sprzedawca oferuje możliwość umieszczenia na produkcie grawerowanej dedykacji. Klient ma aż 365 dni na ewentualny zwrot. Wysyłka zegarków odbywa się na koszt sprzedającego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here