Fotograf ślubny — na jakie zdjęcia warto się zdecydować

Przygotowujesz się do ślubu i właśnie jesteś na etapie poszukiwań studia fotograficznego? Ważne jest wybranie rodzaju fotografii, jakie trafią do albumu z uroczystości. Na zdjęciach z najpiękniejszego dnia w życiu mogą pojawić się kluczowe momenty np. ze ślubu, wesela i przygotowań państwa młodych. Sprawdź, co może znaleźć się w ofercie fotografa ślubnego.

Zdjęcia przed ślubem

Spora część firm w ramach usług oferuje wykonanie zdjęć z przygotowań do uroczystości. Fotograf ślubny Końskie może odwiedzić w celu np. uwiecznienia momentu ubierania panny młodej i udzielania parze młodej błogosławieństwa przez rodziców. To właśnie na tym etapie często pojawiają się bardzo wzruszające chwile, choć nie brakuje też zabawnych sytuacji. Zdjęcia z ostatnich godzin przed ślubem na pewno będą wyjątkową pamiątką dla małżonków i ich bliskich. Taka sesja może też pomóc uczestnikom uroczystości w oswojeniu się z obecnością fotografa.

Zdjęcia ze ślubu

Jednym z najważniejszych elementów fotorelacji ślubnej są oczywiście zdjęcia z zaślubin. Na wyjątkowo nastrojowe fotografie można liczyć w przypadku uroczystości w kościele, który może zostać uwieczniony również przed rozpoczęciem ślubu. Należy jednak się upewnić, że wybrana firma ma zgodę kurii na fotografowanie kościoła. Ponadto można bez problemu liczyć na zdjęcia z uroczystości w urzędzie miasta bądź w plenerze. Warto porozmawiać z fotografem i ustalić liczbę zdjęć czy też porozmawiać o preferencjach dotyczących ujęć. Dodatkowo można pomyśleć o wideorelacji, która może być świetnym uzupełnieniem fotoreportażu.

Zdjęcia z wesela

Bez wątpienia najwięcej radości dostarczą zdjęcia z wesela. Z tego powodu warto zadbać o to, żeby relacja z imprezy była dość obszerna i szczegółowa. Fotografowie z Zatrzymać Chwilę pracują dwanaście godzin bądź do pierwszej nocy, dzięki czemu można mieć pewność, że wszystkie ważne momenty przyjęcia na pewno zostaną uwiecznione na zdjęciach. Istnieje również możliwość wydłużenia godzin pracy fotografów za dodatkową opłatą. Standardowe godziny zazwyczaj jednak wystarczają do sfotografowania m.in. podziękowań dla rodziców, pierwszego tańca i oczepin.

Sesja ślubna

Spora część młodych najbardziej wyczekuje sesji ślubnej w plenerze, a jej szczegóły ma zaplanowane od bardzo dawna. Na takie spotkanie z fotografem najlepiej umówić się kilka dni po weselu. W ten sposób nie trzeba będzie zostawiać gości w trakcie przyjęcia czy też martwić się o ślubne stylizacje w przypadku sesji zorganizowanej przed uroczystością. Ponadto zdjęcia mogą być wykonane nawet w trakcie podróży poślubnej.

Sesja narzeczeńska

Coraz większą popularnością cieszą się obecnie sesje dla narzeczonych. Wiele par decyduje się na zdjęcia w stylu, który będzie odpowiadać charakterowi ślubu i wesela. W ten sposób rezultaty sesji narzeczeńskiej będą idealnym dopełnieniem kolekcji fotografii z dnia zaślubin. Wiele par decyduje się również na takie usługi w celu sprawdzenia warsztatu fotografa i atmosfery współpracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here