Karta podarunkowa Zalando

Karty podarunkowe to coraz popularniejszy pomysł na prezent. Mają wiele zalet i pozostawiają wolność wyboru obdarowanej osobie. Karta podarunkowa Zalando umożliwia zakupy w popularnym serwisie z ubraniami, obuwiem i akcesoriami. Zobacz, jak działa i dlaczego warto ją wybrać.

Karty podarunkowe – dlaczego warto?

Do podstawowych zalet kart podarunkowych należy wspomniana już wolność wyboru leżąca po stronie obdarowanych nimi osób. Dzięki kartom mogą samodzielnie wybrać, na co wydać sprezentowane środki. W ten sposób nie musimy znać dokładnie gustu solenizantki ani jej potrzeb. Nie każdy wie, czy jej koleżance przyda się bardziej nowa kurtka, modna torebka czy zimowe buty – a karta podarunkowa Zalando sprawia, że podjęty wybór może idealnie wpasować się w te nieznane nam potrzeby. To zawsze strzał w dziesiątkę – bo sam obdarowany może wyznaczyć cel!

Poza tym karty podarunkowe są doskonałym prezentem składkowym. To rozwiązanie sprawdza się doskonale wśród grup znajomych, np. w klasie, na studiach czy w pracy. Wystarczy zbiórka niewielkich kwot, by móc zakupić kartę o wysokim nominale, która może zostać spożytkowana na zakup wymarzonego prezentu.

Tego typu karty podarunkowe stają się również coraz częściej wybieraną formą premiowania najlepszych pracowników w nowoczesnych firmach. Mogą być świetnym rozwiązaniem na świąteczny prezent dla pracowników lub formą premii za osiągnięcia. W firmie zwykle nie znamy preferencji wszystkich pracowników, a dzięki kartom podarunkowym możemy sprawić im radość mimo tej niewiedzy. Ponieważ Zalando oferuje bardzo szeroki wybór towarów, pracownicy z pewnością docenią ten gest.

Jak działa karta podarunkowa Zalando?

Karta podarunkowa Zalando zawiera kod, który należy podać przy zakupach. Kwota za zakupy zostanie odjęta od salda karty – dzięki czemu z karty można skorzystać wielorazowo, aż do wyczerpania środków. Można też zakupić towary za kwotę wyższą niż saldo karty – wtedy należy dopłacić różnicę w inny sposób, np. przelewem. W ten sposób zapłacić można za cały asortyment sklepu – odzież męską, damską i dziecięcą, dodatki, odzież sportową, biżuterię, zegarki, okulary czy kosmetyki. Można też łączyć przedmioty z różnych kategorii.

Karta podarunkowa Zalando może mieć różną formę. Możemy zamówić ją ze strony sklepu, wybierając motyw graficzny, który znajdzie się na karcie. Taka karta może mieć postać drukowaną, w eleganckim opakowaniu, lub wirtualną – jako plik PDF. Zalando daje też możliwość spersonalizowania karty i dodania do niej własnego zdjęcia oraz tekstu. Oprócz tego kartę upominkową Zalando możemy dostać w sklepach stacjonarnych, które zostały partnerami Zalando. Takich sklepów jest dużo, należą do nich m.in. wybrane supermarkety czy sklepy sieci Żabka.

Karty podarunkowe Zalando możemy nabyć w różnych nominałach. W przypadku gotowych kart dostępnych w sklepach ich nominały są ustalone z góry, natomiast w przypadku zamawiania karty przez stronę Zalando możemy wpisać dowolną kwotę, na jaką zostanie wystawiona karta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here