Kulki gejszy

Wbrew pozorom kulki gejszy nie należą do współczesnych wynalazków. A obecnie zyskują na popularności, co jest oczywiście następstwem rozkwitu filmów typu „50 twarzy Greya” itp. Pierwsze wzmianki o kuleczkach gejszy pojawiały się w Japonii w okolicach IV w. Pierwotnie służyły one do ćwiczenia mięśni Kegla oraz do utrzymywania ich w doskonałej kondycji. Tak samo, jak mięśnie pleców, pośladków, nóg, a także mięśnie znajdujące się wewnątrz waginy, podtrzymujące macicę, muszą być dobrze ćwiczone, aby w przyszłości były one sprawne nawet po porodach.

Kiedy spodziewać się pierwszych efektów płynących podczas korzystania z kulek gejszy?

Ogromna ilość kobiet zastanawia się nad tym, po jakim dokładnie czasie widać efekt ćwiczeń z kuleczkami gejszy. Jak się okazuje, same rezultaty można zauważyć naprawdę szybko. Widoczne wzmocnienie mięśni Kegla można uzyskać już po około miesiącu częstych ćwiczeń. Ponadto, istnieje łatwy sposób, aby je sprawdzić. Uzyskaną siłę można zbadać poprzez włożenie do pochwy dwóch palców, które w kolejnym kroku należy ścisnąć za pomocą wyćwiczonych mięśni pochwy. Po kilku tygodniach treningów można spodziewać się bardzo subtelnych nacisków, które jednoznacznie oznaczają, że zakupione i wykorzystywane kulki erotyczne faktycznie działają. Podczas ów treningów nie należy zapominać również o ważnych ćwiczeniach, które mają na celu rozluźnienie mięśni. To wręcz niezbędne, ponieważ zbyt intensywnie trenując, można niestety uzyskać odwrotny skutek. Trzeba też pamiętać, że systematyczność połączona ze zdrowym rozsądkiem jest kluczem do sukcesu!

Jak używać kulek gejszy?

Każda z kobiet jest inna i na swój sposób wyjątkowa, co tyczy się także różnej kondycji mięśnia Kegla. Oznacza to, że do ćwiczeń należy podejść w sposób dopasowany do własnych możliwości. Korzystanie z kuleczek gejszy można rozpocząć od kilkuminutowego i stopniowego wydłużania czasu ich noszenia w sobie. A kiedy kulki zaczną się wysuwać, warto dodatkowo zacisnąć mięśnie, przy czym przez dłuższą chwilę przytrzymać je wewnątrz ciała. Jeżeli jednak mięśnie dna miednicy są tak bardzo wzmocnione, że kulki o większych gabarytach bez jakichkolwiek problemów utrzymują się w pochwie, należy zmienić je na cięższe i mniejsze. Kulki gejszy powinno się zakładać każdego dnia i nosić je przez okres od kilku do kilkudziesięciu minut.

Jeśli chodzi o mięśnie dna miednicy, te jak każde inne mięśnie w organizmie, można niestety przetrenować, a to bardzo nieprzyjemne. Czasami też podczas ćwiczeń może pojawić się efekt pobolewania w dolnej części brzucha. Jest to wyraźny znak, że mięśnie po prostu się zmęczyły, i zrobiły się tzw. zakwasy. Jeśli tak się stanie, to zaleca się szybkie zaprzestanie ćwiczeń na 1-2 dni. Jeśli jednak problem się nie kończy, wtedy należy skonsultować się jak najszybciej z lekarzem ginekologiem. Mięśnie Kegla najlepiej ćwiczyć przy okazji, a kulki gejszy najlepiej sprawdzają się, gdy jest się w ruchu. Można w nich wykonywać codzienne obowiązki domowe, iść na zakupy, na spacer, zrobić pranie, albo iść do pracy. Każdy ruch sprawia, że kulki drgają i się poruszają. W takich ćwiczeniach najważniejsza jest przede wszystkim regularność.

Rodzaje kulek gejszy

Kulki gejszy biofeedback

Kulki gejszy biofeedback są specjalne przystosowane do ćwiczeń, przy czym zawierają w sobie grzechoczące elementy, które służą do potrzebnego, a wręcz niezbędnego pobudzenia mięśni, to zdecydowanie zwiększa efektywność każdego treningu.

Grawitacyjne kulki gejszy

Grawitacyjne kulki gejszy, inaczej zwane są progresywnymi i mają prostą postać ciężarków o różnorakiej wadze. Poleca się je jako miłą odmianę podczas gry wstępnej albo jako element treningu mięśni pochwy.

Silikonowe kulki gejszy

Na rynku bardzo łatwo odnaleźć kulki gejszy wykonane w pełni z silikonu. Materiał tego typu jest banalny w utrzymaniu w czystości. A co więcej, silikonowe kulki są niezwykle miękkie, przy szybkim rozgrzewaniu się bardzo długo utrzymują ciepło, co daje dodatkowe wrażenia erotyczne.

Jakie kuleczki wybrać?

Warto przyjrzeć się amerykańskiej marce Svakom, która oferuje szeroki zakres gadżetów erotycznych klasy premium w tym także kuleczki gejszy. Bardzo polecane są także kulki gejszy OVO L1 Loveballs Violet, ponieważ cechują się najwyższą jakością wykonania, a sam produkt jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające kobiety. Cenione są także produkty Je Joue Ami Fuksja. Jest to zestaw trzech kulek o zróżnicowanej średnicy oraz wadze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here