Pokaz kuchni molekularnej – doskonały sposób na ubarwienie imprezy firmowej

0
4383

Współcześnie na imprezach firmowych oprócz smacznego posiłku, napitków, muzyki oraz tańców skorzystać można z przeróżnych atrakcji rozrywkowych. Jeszcze nie tak dawno największą popularnością cieszyła się fotobudka, pokaz magika lub drink bar. Aktualnie furorę na rozmaitych eventach i wydarzeniach zyskują pokazy kuchni molekularnej. Działają na wszystkie zmysły, dlatego też z łatwością zaciekawiają publiczność, kuszą zapachem, porywają smakiem oraz oczarowują fantastycznym wyglądem. 

Kuchnia molekularna w odróżnieniu od tradycyjnej opiera się na wykorzystaniu wiedzy o fizycznych i chemicznych procesach. Bazuje na wysokiej jakości naturalnych produktach, dzięki temu za jej pomocą powstają zdrowe i pełnowartościowe posiłki oraz napoje. Kucharze specjalizujący się w kuchni molekularnej przykuwają szczególną uwagę do dbałości o formę i wygląd dania/trunku. Posiadają obszerną wiedzę w zakresie procesów chemicznych i fizycznych, potrafią umiejętnie dobierać i łączyć składniki, a dzięki temu przygotowują wyjątkowo zaskakujące i odznaczające się ciekawym smakiem posiłki.

Jak wygląda pokaz kuchni molekularnej? 

Pokaz kuchni molekularnej to idealna atrakcja na przeróżnego rodzaju wydarzenia, spotkania i eventy. W trakcie trwania pokazu publiczność może gołymi okiem zaobserwować przeróżnego rodzaju zjawiska np. zmianę składników pokarmowych ze stanu stałego w ciekły lub ze stanu gazowego w stan ciekły. Przemiany prezentują się wyjątkowo spektakularnie, dzięki temu porywają  gości i zachęcają ich do udziału w pokazie. Kuchnia molekularna zapewnia niezastąpioną rozrywkę, wybierając tego typu atrakcję na dane wydarzenie mamy pewność, że nasi goście zostaną nie tylko zaskoczeni, ale również będą mieli okazję skosztowania nieznanych im dotąd potraw oraz trunków. 

TheFood- wysokiej jakości pokazy kuchni molekularnej 

Pokaz kuchni molekularnej wypadają najlepiej, kiedy są wykonywane przez specjalistów posiadających obszerną wiedzę w tym zakresie, wykorzystujących wysokiej jakości składniki, a także odznaczających się błyskotliwością oraz poczuciem humoru. Rozpoznawalną firmą oferującą oszałamiające pokazy kuchni molekularnej jest TheFood. 

TheFood to grupa doświadczonych kucharzy i barmanów, którzy sprawiają, że kuchnia molekularna przenosi publiczność w inny świat. Dobrej jakości składniki, znajomość procesów fizycznych i chemicznych, wykorzystanie nowoczesnego sprzętu np. modułowe podświetlane bary molekularne, nagłośnienie, oświetlenie oraz branding stanowiska tworzą idealną całość i zapewniają niezwykłe emocje. 

W ofercie firmy TheFood pokaz molekularny  to gwarancja udanej zabawy, możliwość podziwiania, przygotowania oraz skosztowania posiłków przyrządzanych za pomocą ciekłego azotu oraz innych substancji chemicznych. Kuchnia molekularna reżyserowana przez specjalistów z TheFood  to nie tylko ciekawe potrawy, to również zjawiskowe show polegające na przyrządzaniu oraz degustacji molekularnych drinków (fluorescencyjny shot serwowany w probówce, alkoholowa babeczka, sorbet Mojito, czy też dymiący drink Cuba Libre). Ponadto w zależności od potrzeb klienta firma oferuje specjalny bufet degustacyjny, który składa się z wyszukanych i nietypowych przekąsek np. balon z mozzarelli, lizak z parmezanu i mus z ciemnej czekolady smażony w ciekłym azocie. Goście mogą skosztować nieznane dotąd przekąski, wcielić się w rolę kucharzy i samodzielnie przygotować wyszukane potrawy lub napoje, dodatkowo mają możliwość miłego spędzenia czasu przy dobrej muzyce oraz nastrojowym oświetleniu. 

Firma the food chętnie podejmuje się przygotowywania niestandardowych projektów, dba o potrzeby klienta i umiejętnie komponuje plan pokazu. Proponuje menu nawiązujące kolorystycznie lub smakowo do logo firmy lub produktu, dzięki temu jest doskonałym uzupełnieniem każdej imprezy firmowej i różnego rodzaju eventu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here