numerologia

Nauka numerologii to fantastyczne doświadczenie, które może stać się udziałem każdego. Czy warto zapisać się do szkoły numerologii i jak wygląda nauka w takiej szkole? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Szkoła inna niż wszystkie

Numerologia to niezwykle ciekawa dziedzina z pogranicza ezoteryki, paranauki, magii czy też psychologii. Współcześnie na nowo rośnie zainteresowanie tą fascynującą dziedziną, która znana jest przecież od zarania dziejów, bowiem liczby oraz ich znaczenie fascynowały ludzi od zawsze, w większości kręgów kulturowych. Dzisiaj poszukujemy często nowych drogowskazów oraz metod, które pozwolą nam znaleźć odpowiedzi na nierzadko trudne pytania, dotyczące celu w życiu czy też osobistych problemów. Przygodę z numerologią warto rozpocząć od warsztatów lub kursów prowadzonych przez doświadczonych numerologów, którzy łącząc szeroką wiedzę teoretyczną z praktyką umożliwią nam poznanie zakamarków interesującego świata liczb. Wiedzę na wysokim poziomie oferuje choćby Szkoła Numerologii założona przez numerolog Olgę Stępińską.

Doświadczenie i pasja gwarancją sukcesu

Bez względu na to, czy planujesz zgłębić jedynie podstawy wiedzy numerologicznej na jednym z kursów lub warsztatów, czy też zechcesz zanurzyć się w fascynujący świat liczb na dłużej, zapisując się na sześciomiesięczne zajęcia, założycielka Szkoły Numerologii – https://szkolanumerologii.pl/, numerolog Olga Stępińska ze swoją pasją i zaangażowaniem sprawi, że nauka numerologii pochłonie Cię bez reszty. Ta doświadczona numerolożka, terapeutka podświadomości oraz twórczyni autorskiej metody Numeroterapii wprowadzi Cię w pasjonujący świat liczb i pomoże rozwiązać wiele Twoim problemów. Połączenie wiedzy teoretycznej z długotrwałą praktyką to gwarancja wysokiej jakości zajęć prowadzonych w ramach tej jedynej w swoim rodzaju szkoły.

Jak wyglądają zajęcia w Szkole Numerologii?

Zajęcia w Szkole Numerologii prowadzone są online i odbywają się w co drugi weekend. Taka forma edukacji jest niezwykle wygodna i bezpieczna, zwłaszcza w czasach niepewności związanej z panującą epidemią. Wszystkie wykłady oraz ćwiczenia odbywają się na żywo na specjalnej platformie, a na życzenie uczniów możliwe jest również nagrywanie zajęć, dzięki czemu w przypadku ewentualnej nieobecności istnieje możliwość nadrobienia materiału. Numerolog Olga Stępińska oraz inni nauczyciele ze Szkoły Numerologii w oparciu o swoją szeroką wiedzę i duże doświadczenie w pracy z ludźmi w prosty i zrozumiały sposób przedstawią Ci szereg narzędzi numerologicznych i wprowadzą do tego niesamowitego świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here