wodny tor przeszkód

Czym są dmuchane parki wodne? W jaki sposób są produkowane i konstruowane? Kto może z nich korzystać? Czy dmuchane parki wodne zawierają wodne tory przeszkód? Nie da się ukryć, że współcześnie dmuchane parki wodne zyskują coraz większą popularność i daje się je zauważyć nad wieloma akwenami: rzekami, jeziorami, stawami czy basenami. W poniższym artykule opowiemy nieco o tym, czym w ogóle są dmuchane parki wodne i gdzie należy się udać, aby kupować wysokiej jakości produkty, za pomocą których stworzymy własny dmuchany park wodny najwyższej jakości.

Dmuchany park wodny: co to takiego?

Dmuchanym parkiem wodnym określany nadmuchiwane przedmioty, które same w sobie stanowią atrakcję dla bywalców jezior, basenów czy rzek. Każdy taki park staje się miejscem, w którym możemy odpoczywać, rywalizować między sobą i zwyczajnie cieszyć się z faktu przebywania nad wodą.

Parki takie są idealne dla wszystkich: mogą bawić się w nich dzieci, mogą i dorośli, a także osoby starsze. Słowem: każdy, bez względu na wiek, płeć czy wykonywany zawód znajdzie w dmuchanym parku wodnym swoje miejsce. A miejsca jest naprawdę sporo, ponieważ parki mogą różnić się wielkością między poszczególnymi modelami, ale potrafią zmieścić od kilku do nawet kilkuset osób.

Każdy dmuchany park wodny składa się z określonej liczby elementów. Może być ich kilkanaście, może być i kilkadziesiąt w jednym parku dmuchanym. Dzięki temu, że konstrukcja parku jest elastyczna, można kształtować go na różne sposoby w zależności od miejsca, w którym się znajdzie i ilości ludzi, którzy będą z niego korzystać. Zbiornik wodny nadający się do tego, aby postawić na nim dmuchany park wodny, musi mieć głębokość co najmniej półtora metra i to nie tylko w najgłębszym miejscu parku, lecz pod każdym elementem konstrukcyjnym.

Dmuchane parki wodne mają budowę modułową, więc można kształtować je w niemal dowolny sposób. Pamiętajmy, że im więcej modułów tym większa ich cena. Nie oznacza to oczywiście, że musimy kupować ogromną ich ilość. Czasem do stworzenia małego parku wystarczy kilka bądź kilkanaście modułów, a to z kolei prowadzi do wniosku, że dmuchane parki wodne nie muszą kosztować bardzo dużo. Wszystko zależy od potrzeb i zasobności portfela, a także wyobraźni tego, kto ma zamiar postawić dmuchany park wodny.

Wodne tory przeszkód

Jakie więc atrakcje i moduły znajdziemy w dmuchanym parku wodnym? Oto lista niektórych z nich:

  • nadmuchiwane trampoliny;
  • ławki i siedzenia, a także miejsca osłaniające przed słońcem;
  • schodki, drabinki i zjeżdżalnie;
  • skomplikowane wodne tory przeszkód, które zmuszają zawodnika do wysiłku i wymagają od niego zwinności (świetny sposób na pracę z ciałem i rekreację tak dla dzieci, jak i dla dorosłych);
  • maty i platformy;
  • dmuchane kłody, po których można chodzić albo je przeskakiwać;
  • dmuchane „wyrzutnie” (każdy zapewne zna z filmików na popularnych serwisach streamingowych dmuchaną wyrzutnię, na której jedna osoba kładzie się na jej krańcu, a druga z wysokości skacze na przeciwległy kraniec, wyrzucając tym samym osobę pierwszą w powietrze i do wody).

Lista jest długa, ale to oczywiście nie wszystkie dostępne w dmuchanych parkach wodnych atrakcje. Kluczem jest odpowiedni dobór elementów i stworzenie efektywnego i efektownego parku, który będzie w stanie dostarczyć rozrywki wielu ludziom na wiele godzin. Obok takiego parku nie da przejść się obojętnie. Potrafi on bowiem w zdecydowanie pozytywny sposób odmienić dany akwen i stać się jego punktem centralnym.

Park taki tworzy się w bardzo krótkim czasie. W zależności od ilości modułów wzniesienie parku może zająć do trzech dni.

Gdzie kupić moduły dmuchanego parku wodnego: Aquaglide

Swimstone jest miejscem, gdzie wszystkie niezbędne moduły potrzebne do stworzenia niezwykłego, oryginalnego i prawidłowo funkcjonującego, a także w pełni bezpiecznego dmuchanego parku wodnego. Wszystkie przedmioty dostępne w sklepie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, są więc wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Z Aquaglide Twój dmuchany park wodny stanie się idealnym miejscem do spędzania czasu nad wodą latem! Wyposaż się w dmuchany park wodny na https://swimstone.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here